inosak.org

Historia lubi się powtarzać

15.01.2012 21:42

I znowu po roku nieobecności na swojej własnej stronie stwierdziłem, że dość tego i czas coś z tym zrobić. Tak powstał nowy, świeży, dziwny i pewnie nie tak bardzo oryginalny jak mi się wydaje wygląd. Stary, którego używałem prawie 5 lat trochę mi się znudził.


Wszystkie stare artykuły przeniosłem do subkategorii Archiwum, a komentarze wkleiłem do samej treści, bo na razie nie przewiduje tutaj takiego systemu.

Cóż to się zdarzyło od ostatniego newsa w lutym? W sumie trochę, ale nie będę się rozpisywał, ci co mnie znają wiedzą wszystko, a ci, którzy próbują nadal mnie straszyć sądem przez ich nieuczciwe aukcje w Archi-wizatorze wiedzą pewnie jeszcze więcej, nawet więcej niż ja sam :D

W tej chwili powstaje dość obszerny projekt o złowieszczej nazwie SunDevil, który będzie zarazem miejscem gdzie mogę realizować projekty związane z fotografią i filmem, małymi realizacjami informatycznymi, internetowymi jak i całą resztą innych pierdół. No bo jak inaczej to nazwać, skoro na tej samej platformie będzie stać poważny serwer (jeszcze nie zdradzę czego) i Minecrafta (jeśli nie wiecie co to jest, podziwiam).

Co jeszcze?

Ostatnio stałem się posiadaczem prawa jazdy na kategorię A jak i czterocylindrowej maszyny oznaczonej modelem XJ600S z pod znaku Yamahy. Bajka. Pewnie z jej powodu znowu na rok zapomnę o swojej stronie i w kolejnym wpisie w styczniu 2013 będę przekonywać (siebie), że coś z tym w końcu zrobię. Taa, jasne.

Autorem tekstury płytki drukowanej użytej na nowej stronie jest Patrick Hoesly, licencja Creative Commons Attribution
inosak.org © 2006-2015 / All rights reserved
[](/cooldash)